Aktualności

Leczenie daltonizmu

Wszelkie informacje dotyczące leczenia daltonizmu (oraz innych zaburzeń widzenia barw) w naszym zakładzie optycznym OPTOMI we Wrocławiu znajdą Państwo w bieżącym artykule. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. 

Banan widziany przez osobę prawidłowo rozróżniającą kolory.
Okulary i soczewki okularowe do pracy z monitorem komputera. Wzornik powłoki Blue Control

Okulary do pracy z monitorem komputera

Okulary do pracy z monitorem komputera oraz innymi urządzeniami cyfrowymi emitującymi sztuczne, niebieskie światło to produkt coraz bardziej pożądany. W artykule przedstawiliśmy sposób działania okularów z soczewkami posiadającymi powłokę Blue Control., korzyści wiążące się z jej użytkowaniem i inne wiadomości, które mogą być dla Państwa użyteczne. 

Przygotowanie do badania wzroku

Aby rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości oraz niepokój jaki czasami może pojawić się przed pierwszym badaniem wzroku albo przed badaniem wzroku dziecka, zapraszamy do artykułu poświęconego przygotowaniu do badania. W poniższym tekście zostanie również omówiony przebieg optometrycznego badania wzroku. 

Pan optometrysta wykonuje badanie wzroku na pacjentce zakładu optycznego optomi
Optometrysta rysunek

Optometrysta, okulista, optyk  czyli zawodowcy od oczu

Czym różni się praca optometrysty i okulisty? W jaki sposób wybrać najlepszego specjalistę ochrony wzroku? Co należy do obowiązków zawodowych optyka? Na te i inne pytania odpowiedź znajduje się w zamieszczonym artykule. 

Optyk

"Dobra zmiana" w OPTOMI

W dniach 23.07-26.07.2020 odbył się remont zakładu optycznego. Statek z oprawkami, który dotychczas był ściśle połączony z naszym morskim wystrojem „odpłynął” ale oprawki zostawił. Odpłynięciu oczywiście towarzyszyły duże emocje – w końcu cumował u nas przez całe 3 lata, Wszystkie oprawki ze statku unoszą się teraz na morskich falach a inne ozdoby przywołują klimat nadmorskiego wypoczynku. Odwiedzając nas możecie poczuć się jak na najlepszych wakacjach.  Poprzednie dekoracje zostały rozdane. Mamy nadzieję, że teraz posłużą w innych miejscach. 

Zdjęcia zrobiliśmy późnym wieczorem po ukończeniu prac porządkowych. Ze względu na to, że zdjęcia nie oddadzą w 100% klimatu naszego zakładu optycznego zapraszamy naszych stałych i nowych klientów do odwiedzin. Zawsze jest nam bardzo przyjemnie goszcząc Państwa. 

Na koniec bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przez te 4 dni remontu pomagały nam swoją pracą i zaangażowaniem. 

Zmiana godzin pracy

Godziny pracy salonu najbliższym czasie.

Konkurs rysunkowy

Wyniki konkursu z zeszłego miesiąca. Tematyka obowiązującego konkursu.