O nas

Nasza historia

W naszym salonie zajmujemy się optometrycznymi badaniami wzroku, które obejmują dobór okularów, soczewek kontaktowych, pryzmatów, okularów progresywnych. Prowadzimy również Terapię wzroku i badania wzroku dzieci. Terapia nastawiona jest na leczenie zeza, niedowidzenia, usprawnianie akomodacji, ruchów oczu, konwergencji, motoryki, równowagi, i innych funkcji powiązanych z narządem wzroku, które mogą istotnie wpływać na jakość życia. Prowadzimy sprzedaż okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Dobieramy i sprzedajemy soczewki kontaktowe również specjalistyczne (protetyczne) i robione na zamówienie (wysokie moce). Dla osób z zezem (dwojeniem) dobieramy okulary pryzmatyczne (w przypadku kiedy to rozwiązanie jest wskazane).

Specjaliści 
Maciej Trzcinowicz MSc, BSc

Optometrysta kliniczny, kontaktolog i terapeuta widzenia

Ukończył studia Optometrię Kliniczną na Salus University (Pennsylvania USA). Pracuje w zawodzie od 1998 roku. Praktykę optometrysty prowadzi od 2008 roku. Ukończył trzy etapowy kurs terapii wzroku u profesora Willisa  Maplesa i od roku 2014 zajmuje się również terapią wzroku. Do swojej pracy podchodzi z dużym zamiłowaniem, ponieważ jest jego pasją. 

Poza pracą gabinetową zajmuje stanowisko wykładowcy akademickiego ucząc studentów Optometrii Procedur Pomiaru Refrakcji. 

Mgr inż. Izabela Trzcinowicz

Optometrysta, kontaktolog, terapeuta widzenia, pedagog

Absolwentka studiów Optyki (styczeń 2015) oraz Optometrii (2017) na Politechnice Wrocławskiej. Od 2013 roku łączyła studia z pracą w branży optycznej. Posiada doświadczenie w wykonywaniu okularów, dopasowywaniu opraw, ale specjalizuje się w badaniach wzroku u dzieci, dorosłych i doborze soczewek kontaktowych. Posiada przygotowanie pedagogiczne.

Poza pracą gabinetową, pracuje również jako wykładowca akademicki ucząc studentów Optometrii Procedur Pomiaru Refrakcji. Ponadto od 2017 roku pracuje jako wykładowca nauk optycznych przygotowując swoich uczniów do zdobycia kwalifikacji Technik Optyk. 

Dyplomy  i Certyfikaty